KONST / Litografier / Färglitografi 13152168
nr 1315 2168
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1663/500, Ateljé. Motivet: 56x40 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:31:54
23/3 16:09:42
23 mar